Warsztat samochodowy

Warsztat samochodowy

Warsztat samochodowy Jugaz to przedsiębiorstwo posiadające długotrwałe doświadczenie z zakresu naprawy, wymiany i modernizacji układów wydechowych do aut osobowych i dostawczych. Są to między innymi dzialania takie jak: naprawa i wymiana tłumika, montaż sportowej końcówki czy profesjonalne usługi spawalnicze.

W ofercie znajdują się również usługi z dziedziny elektromechaniki, napraw układów kierowniczych, naprawy rozrządu, amortyzatorów czy klimatyzacja samochodowa. Zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym oraz wiosennym rośnie popyt wśród Klientów na wymianę opon z letnich na zimowe i odwrotnie. Nasz warsztat z myślą o klientach to umożliwia. Przy okazji sprawdzimy stan podwozia/hamulców w Państwa autach – całkowicie bezpłatnie!

Napraw są wykonywane z najwyższą starannością, montujemy podzespoły spełniające rygorystyczne normy jakości takich firm jak Bosal, Ferroz czy Fischer Automotive i dobrane do konkretnych modeli samochodów. Mają więc Państwo 100% pewności, że montowane części napewno pasują do Państwa samochodu, a nie dorabiane po cichu.

Każdego dnia podnosimy nasze umiejętności mając na uwadze przede wszystkim dobro i zadowolenie naszych Klientów.

Naprawy samochodów oferujemy w przystępnych cenach na rynku warsztatów samochodowych,przy jednocześnym zachowaniu wysokich standardów.

Serdecznie zapraszamy.

Chyba najlepszy mechanik samochodowy jest do Państwa dyspozycji w godzinach 8.00-18.00 (pn-pt), a w soboty od godziny 8 do 14.00.

Kontakt:

Ulica Komorska55a (praga południe) Warszawa

Telefon (22)8703826 lub kom. 690 155 022.


Ocena: 4,93/5 (14 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 33 (ostatnio: 09.05.2021 20:12:05)
  • yahoo: 4 (ostatnio: 21.10.2016 23:53:37)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz