Wanna wolnostojaca

Wanna wolnostojaca

Jeśli właśnie zacząłeś urządzać swój dom to zastanów się dokumentnie nad tym jaka ma być Twoja łazienka. Może zamiast kabiny prysznicowej czy deszczownicy nabędziesz śliczną wannę wolnostojącą?

Wanny wolnostojące stają się coraz bardziej popularne wśród właścicieli domów i apartamentów, w których są znaczące łazienki. Niestety marzenie o salonie kąpielowym raz za razem nie może zostać spełnione z tak prozaicznego powodu, jak brak miejsca. Jednakże, jeżeli masz profesjonalne pomieszczenie, to możesz sobie poszaleć i wybrać śliczną wannę, której uzupełnieniem będą dobrane baterie wolnostojace czy strojne nóżki.

Aktualnie szczególną popularnością ciszą się wanny w stylu retro, które w połączeniu ze stylizowanymi meblami łazienkowymi, odpowiednio dobranymi kafelkami i dodatkami, tworzą małe, domowe centa urody. Jeżeli nie przepadasz za łazienką w pałacowym stylu możesz wybrać wanny trochę bardziej nowoczesne. Masz do wyboru wanny akrylowe, marmurowe lub drewniane, we wszystkich kolorach tęczy. Masz prawo wybierać spośród modeli o różnych kształtach i wielkościach, a jeżeli fantazjuje Tobie się domowe SPA to polecamy zakup wolnostojącej wanny z hydromasażem.

Nie jesteś pewien czy należałoby inwestować w taką wannę? W takim razie powinieneś wiedzieć, że kąpiele wpływają całkowicie na organizm człowieka. Ciepła kąpiel z dodatkiem wyciągów ziołowych, olejków czy soli do kąpieli, poprawia wygląd skóry, relaksuje, rozluźnia mięśnie, a przede wszystkim całkowicie wpływa na nastrój. Kąpiel z dodatkiem olejku lawendowego to oszałamiający pomysł dla osób mających kłopoty z zasypianiem. Jeżeli tylko masz pomieszczenie, w którym wolno zainstalować tego typu wannę nie powinieneś się wahać.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 41 (ostatnio: 05.05.2021 20:41:17)
  • yahoo: 12 (ostatnio: 25.08.2017 13:13:31)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz