Usługi sprzątania

Usługi sprzątania

Dywany i wykładziny od samego początku użytkowania powinniśmy systematycznie odkurzać i okresowo zmywać specjalnymi środkami czystości. Mycie wykładzin dywanowych potrafi być bardzo proste i nie ma potrzeby się go bać. Istnieją co najmniej 2 metody prania wykładzin dywanowych. Najpopularniejsza z nich to technika czyszczenia na sucho, druga to czyszczenie dywanów na mokro. Sposób mycia na sucho opiera się na równomiernym pokryciu preparatu czyszczącego brudnej części wykładziny, aby w następnej kolejności po zakończeniu wyznaczonego czasu plama razem z pozostałościami wessać odkurzaczem. Jeżeli chcemy oczyścić z wykładziny z naturalnych materiałów, czułych na H2O takich jak wełna i jedwab polecamy użycie aktywnej piany. Gdy chodzi o czyszczenie tkanin z włókien naturalnych i z włókien sztucznych o wysokości runa do dziesięciu milimetrów rekomendujemy granulat. Obydwa preparaty umożliwią nam prędko i skutecznie rozpuścić brud, a dodatkowo zabezpieczają dywan. Sposób czyszczenia na mokro opiera się na zastosowaniu odkurzacza piorącego i celnie zastosowanego preparatu.

Pranie wykładzin i dywanów.

Nie zapominajmy o natychmiastowym usuwaniu plam z wykładziny. aby usunąć plamy polecamy wykorzystanie szmatki ze specjalistycznym preparatem, w ten sposób usuniemy nieczystości z tapicerki puki są łatwe do usunięcia. Natomiast jeżeli nie usuniemy szybko powstałego zabrudzenia nie nie ma się czym przejmować, ponieważ można zlecić nam usługi prania wykładziny.

Wykładziny usuwanie przykrych zapachów.

Po wykonaniu prania na sucho lub mokro powinniśmy zakonserwować wykładzinę przed zabrudzeniami dobrym środkiem impregnującym, który utworzy aktywną warstwę ochronną. Impregnat ochroni wykładzinę przed wsiąknięciem brudu do wnętrza wykładziny. Powinniśmy użyć impregnat po każdorazowym chemicznym praniu wykładzin. Środki te znakomicie czyszczą wykładziny i tapicerkę o mocnych barwach. zapobiegają również niemiłym zapachom (dym, kot). Procesy zmniejszające powstawanie piany sprawiają, że pranie jest bezproblemowe.


Ocena: 4/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 33 (ostatnio: 02.05.2021 07:56:35)
  • yahoo: 11 (ostatnio: 23.05.2017 10:53:36)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz