Narty Słowacja

Narty Słowacja

Nadchodzą wakacje i to idealny czas, aby pomyśleć gdzie je spędzić i ile można wydać na wakacje. Warto wybrać kraje, które są stosunkowo niedaleko Polski – Słowacja i Węgry.

Oba kraje cechuje bliskość geograficzna, dzięki której w kilka lub kilkanaście godzin można dojechać w wybrane miejsce. Dodatkowo wspomniane kraje kuszą atrakcyjnymi cenami swoich ośrodków – baseny termalne Słowacja, aquaparki, uzdrowiska oraz hotele wellness & spa. Dzięki naszym partnerom pobyt we wspomnianych obiektach może być tańszy aż do 45%.

Kupony rabatowe pozwalają zaoszczędzić pieniądze, które można przeznaczyć na konsumpcję np. słowackiego piwa czy też węgierskiego wina. Słowacja może pochwalić się dużą ilością basenów termalnych np. Vrbov Thermal Park. Vrbov termal to wspaniałe miejsce na wypoczynek. Oferuje 10 basenów z temperaturą wody od 28 – 38 ° Celsjusza (w zimie dostępnych jest 5 basenów) oraz zjeżdżalnie. Kąpielisko jest czynne przez cały rok. Z kuponami rabatowymi Wellness II zniżka 30% od obowiązujących cen dla 1-4 osób/kupon.

Na Węgrzech zaznacie relaksu w Saliris resort Thermal Spa . We wspomnianych basenach możecie otrzymać 25% rabatu lub wolne wstępy dla osób towarzyszących. Więcej informacji na naszej stronie internetowej – wspieramy turystykę na Węgrzech! Zapraszamy również na nasz profil na facebooku, gdzie znajdziecie ciekawe informacje na temat partnerów do, których udzielana jest zniżka. Jeżeli masz jakieś pytania to skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy.


Ocena: 4/5 (2 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 45 (ostatnio: 25.05.2022 20:47:27)
  • yahoo: 24 (ostatnio: 05.02.2018 14:58:57)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz