Kabiny parowe

Kabiny parowe

Teraz coraz częściej pospolite łazienki zostają zmienione w salony kąpielowe. Pięknie wyposażone, znaczące pomieszczenia mieszczą w sobie szykowne wanny wolnostojące czy też pomysłowo zamontowane deszczownice.

Właściciele wielkich domów coraz chętniej rezygnują ze zwyczajnych łazienek na rzecz salonów kąpielowych. Obszerne, przestronne pomieszczenia są bezbłędnie zaprojektowane oraz wspaniale wyposażone. Coraz modniejsze stają się wanny wolnostojące, które w połączeniu z dopasowaną baterią oraz eleganckimi meblami łazienkowymi tworzą cudne pomieszczenia, gdzie nie tylko wolno się umyć, ale przede wszystkim zrelaksować się w trakcie kąpieli w wygodnej wannie.

Jednak jak wiadomo, nie wszyscy są zwolennikami długich kąpieli w wannie. Dla wszystkich osób, które wolą prędki prysznic również pojawiła się luksusowa wersja kabiny prysznicowej, jaką jest deszczownica. Niestety podobnie jak w wypadku wanny wolnostojącej, deszczownice potrzebują szczególnego przygotowania łazienki do ich montażu. Najprzyzwoiciej, by deszczownice zamontowane były w suficie – podtynkowo czy też w suficie podwieszanym, a to z kolei potrzebuje trafnych prac hydraulicznych. Niemniej jednakże, należałoby zdecydować się na takie prace, o ile pozwala na to przestrzeń łazienki. Mówiąc o deszczownicach należałoby jeszcze nadmienić, że wolno wybrać urządzenia posiadające dodatkowe funkcje takie jak np. napowietrzenie wody, dzięki czemu zmniejsza się jej zużycie. Inną nowinką techniczną stosowaną w deszczownicach z wyższej półki jest oświetlenie ledowe. Podświetlony prysznic powoduje, w gruncie rzeczy, niesamowite wrażenie. To perfekcyjne rozwiązanie dla osób lubiących elegancję oraz luksus.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 43 (ostatnio: 26.05.2022 05:03:18)
  • yahoo: 30 (ostatnio: 07.02.2018 16:17:26)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz