Imitacje skał

Imitacje skał

dekoracje w postaci sztucznych skał są istotę współczesnych stylów wystroju i zdobienia ogrodów jak i wybiegów dla zwierząt. Imitacja skał będąca wysoce odporną konstrukcją może być wykorzystywana jako niepowtarzalny składnik aranżacji. Dzięki wykorzystaniu polimerobetonu sztuczne skały budowane przez Wrocławską firmę sKalisty, wyróżnia wyjątkowa wytrzymałość na warunki atmosferyczne, jak i na zdzieranie. sztuczne skały będące produktem firmy sKalisty zaspokoją każde wymagania. Sztuczne skały nie muszą być tylko dopełnieniem, ale mogą być prawdziwą atrakcją w takich lokalizacjach jak przykładowo ogrody tematyczne.

zlecając usługę wykonania sztucznych skał firmie sKalisty, masz gwarancję najlepszego wyboru. Nasze doświadczenie zostało docenione na największej budów w Polsce, zawierającej niemal 20000m2 imitacji skał – Afrykarium Ogrodu Zoologicznego we Wrocławiu. Stworzyliśmy tam sporo zróżnicowanych biotopów obecnych w Afrykańskim pejzażu, zawierających w swoim składzie rozmaite. Nasze imitacje skał, są wykorzystywane jako wybiegi dla tak ogromnych zwierząt jak np hipopotamy. Odporność naszych sztucznych skał jest na tak wysokim poziomie, że nie ma obaw o obłupanie imitacji skał. Dzisiaj, zarówno Ty masz możliwość skonstruowania dekoracji, która do tej pory nie była możliwa do wykreowania. Firma sKalisty świadczy szeroki wachlarz dekoracji imitujących skały, które z na pewno będą użyteczne w Twojej inwestycji. Świadczymy usługi projektowe, przed tym zanim nastąpi budowa sztucznych skał, można skontrolować efekt końcowy.

Sztuczne skały zdecydowanie upiększą twoje realizacje i staną się niepowtarzalnym składnikiem wystroju, o którym będzie pamiętał każdy gość.


Ocena: 4,86/5 (14 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Odwiedziny botów:
  • googlebot: 125 (ostatnio: 28.04.2021 16:03:26)
  • yahoo: 30 (ostatnio: 07.02.2018 09:00:17)

Podlinkuj wpis:

Dodaj komentarz